Není tajemstvím, že jsme Almásiho sledovali. Je to top útočník naší ligy, chválí střelce Baníku slávistický kouč

Není tajemstvím, že jsme Almásiho sledovali. Je to top útočník naší ligy, chválí střelce Baníku slávistický kouč

Slávisté, kteří nedávno jasně přehráli Slovácko, mají před sebou venkovní vystoupení v Ostravě, která v nadstavbě prohrála už dvakrát. Naposledy však doma přetlačil Hradec Králové...

"Umístění Baníku v tabulce je jasné. Obzvlášť doma je to nepříjemný soupeř. Dávají teď prostor mladým hráčům, což je dobře pro Baník i celý český fotbal. Mají něco před sebou, jsme zvědaví, jestli dostanou příležitost i proti nám," uvedl asistent kouče Zdeněk Houštecký.

Naposledy se v Ostravě-Vítkovicích remizovalo 3:3 a sešívanému "S" vstřelil dvě branky nejlepší střelec slezské značky Ladislav Almási, jenž by realizační tým obhájce titulu do budoucna zajímal.

"Není tajemstvím, že jsme Almásiho sledovali. Je to top útočník naší ligy. Na tyhle útočníky si vždycky musíme dávat pozor," varoval spolupracovník Zdeňka Trpišovského.

Slavia bude potřebovat kvůli udržení šance na titul zvítězit. "Myslíme si, že ještě není úplně všechno rozhodnuté. Ve fotbale se může stát cokoliv. Budeme rádi, když dorazí nás podpořit. O sezoně se nedá říct, že byla neúspěšná, i když jsme si za poslední roky zvykli, že si jdeme vždycky pro titul. Uvidíme, jak se poslední dvě kola vyvinou. Chceme vyhrát a udělat radost fanouškům," uzavřel na slavia.cz Houštecký, jehož celku už bude opět k dispozici po trestu za žluté karty David Hovorka.

Pelta si postěžoval u „Doktora“ v jeho Sportu, že to špatně snáší. Neměl ovlivňovat soudkyni a chodit svědčit Berbrovi

Zdroj: slavia.cz