Před Hložkem se může otevřít cesta do Serie A. Navlékne stejný bleděmodrý trikot jako Insigne či Mertens?

Před Hložkem se může otevřít cesta do Serie A. Navlékne stejný bleděmodrý trikot jako Insigne či Mertens?

Letenský teenager Adam Hložek, který bude za pár dní útočit v Uherském Hradišti na druhou klubovou trofej kariéry, by se mohl za jistých okolností vydat po stopách Diega Maradony či Marka Hamšíka.

O klienta agenta Pavla Pasky totiž projevil zájem přední celek italské Serie A SSC Neapol, který si dvě kola před koncem sezony drží bronzovou příčku se čtyřbodovým náskokem na čtvrtý Juventus.

Informaci z jihu Apeninského poloostrova už měl údajně potvrdit i sám otec univerzála, který už je druhým rokem v řadě nejproduktivnějším hráčem Fortuna:ligy.

Dvojnásobnému držiteli Scudetta, jehož trenérsky vede velezkušený Luciano Spalletti, se však zdá být požadovaná cena ve výši 20 milionů eur příliš vysoká a pravděpodobně o ní chce ještě jednat.

Bleděmodrá Neapol, jež v květnu dokončí ročník proti Janovu a Spezii, má v současnosti v útoku hned několik známých firem jako Osimhen, Mertens, Insigne, Lozano, Petagna a Politano.

Pokud by Hložek přišel právě za Ospinou, Koulibalym, Zielinskym, Lobotkou a spol., mohl by se těšit na fotbal v Lize mistrů.

Bude se opět na Spartě měnit brankářská hierarchie? Špit by mohl vrátit mezi tři tyče odstaveného Nitu

Zdroj: calcionapoli24.it

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.