Dva B-týmy ve druhé nejvyšší soutěži? V nadcházejícím ročníku vysoce pravděpodobné

Dva B-týmy ve druhé nejvyšší soutěži? V nadcházejícím ročníku vysoce pravděpodobné

V příští sezóně F:NL budeme moci s největší pravděpodobností sledovat dvě rezervy prvoligových celků v konfrontaci mezi sebou, ale třeba i s A-týmy Dukly, Karviné, Příbrami nebo Jihlavy. 

Naposledy v sezóně 2005/06 se v naší druhé nejvyšší soutěži představily dvě Béčka prvoligových mančaftů. Ve zmíněném období na tabulce svítily tyto mančafty dokonce tři.

Pro účast v nadcházejícím ročníku F:NL má jistotu rezerva Sparty, která letos jako nováček až hodně nečekaně atakoval příčky zajišťující baráž o první ligu.

Velmi blízko k postupu z MSFL mezi profesionály je B-tým Sigmy Olomouc. Slavit mohou již tuto neděli, když v 28. kole porazí rezervu Zlína.

Pro LFA to taky bude znamenat nezbytnou úpravu řádů zaměřenou právě na zamezení postupu dvou zmíněných do první ligy a předejít tak zbytečným diskusím, které letos vznikly právě kvůli chybějící korektuře soutěže.

Ve hře je ještě záložní družstvo Jablonce okupující 2. místo v B skupině ČFL. Na první místo ztrácí 3 body, ovšem po jeho získání musí ještě do baráže.

Barošovo první vyloučení v 1.A třídě? V kabině to bylo fakt ostré, museli jsme ho uklidňovat, říká kouč Vigantic

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.