Šetření hráčů nemám rád, ale před baráží jsme vyměnili skoro celou jedenáctku, s Vlašimí to bude jen o nás, má jasno Jarošík

Šetření hráčů nemám rád, ale před baráží jsme vyměnili skoro celou jedenáctku, s Vlašimí to bude jen o nás, má jasno Jarošík

Teplice šly do posledního nadstavbového kola s jistotou barážového duelu, a tak tým okolo trenéra Jiřího Jarošíka tomu přizpůsobil sestavu, čehož Pardubičtí dokonale využili a ze Stínadel si odvezli pohodlné vítězství 2:0.

Tepličtí se netajili s tím, že své hráče šetřili na čtvrteční baráž s Vlašimí. „Nemám rád nějaké šetření hráčů, my jsme akorát museli přihlédnout ke zdravotnímu stavu. Hrajeme další zápas ve čtvrtek,“ konstatoval Jarošík, jehož slova vyšla na webu sport.ceskatelevize.cz.

„Někteří důležití hráči se nám vrátili po zranění, tak jsme nechtěli riskovat. Proto jsme se rozhodli jim dát volno, jinak by hráli. Dá se říct, že jsme vyměnili skoro celou jedenáctku. Šanci dostali hlavně mladí hráči,“ zdůraznil někdejší reprezentant.

„Chtěli jsme se poprat o nějaký slušný výsledek, nakonec to bylo 0:2. Vytvořili jsme si nějakou gólovou šanci, mohli jsme dát gól, takže mohlo to skončit 1:3 nebo 1:4. Máme poslední dva zápasy (s Vlašimí) a už není kam couvat. Bude to jen o nás, jak k tomu přistoupíme,“ dodal čtyřiačtyřicetiletý rodák z Ústí nad Labem.

Zdroj: fkteplice.cz, sport.ceskatelevize.cz