Že je majitel Dynama nesnášenlivý člověk, který s nikým nevyjde? Tak to prý není...

Že je majitel Dynama nesnášenlivý člověk, který s nikým nevyjde? Tak to prý není...

Vladimír Koubek má za sebou premiérový ročník v roli majitele Dynama České Budějovice a šlo o poněkud turbulentní období, během něhož postupně skončili na Střeleckém ostrově jak Martin Vozábal, tak Tomáš Sivok, s tím, že po mnoha letech nakonec odešel také hlavní trenér David Horejš.

Jak se mu líbila konečná desátá pozice? "Splnili jsme předsezonní cíl. Mohl bych být tedy spokojený, ale nejsem. Měli a mohli jsme být výš, kádr a podmínky na to trenér měl," podotkl v interview pro idnes.cz první muž jihočeské značky.

Mnohdy to bylo docela drama a došlo i na mediální přestřelky, což původně nečekal. "Ke vstupu do fotbalu mě vyzval Martin Vozábal, který bydlí nedaleko ode mne. A to, že jsme se pak názorově rozešli a nechtěl se mnou spolupracovat, za což se mi ale později omluvil, je už věc další. Je zbytečné se k tomu vracet," pokračoval na portálu idnes.cz Koubek.

Kolotoč změn se pak ani zdaleka nedotkl jen současného ředitele druholigového Táborska. "Asi to vypadá, že Koubek je nesnášenlivý člověk, který s nikým nevyjde. Ale to tak nebylo a není. I po nástupu Tomáše Sivoka byl začátek hladký. Postupně ale musíte mít na člověka, který řídí sportovní úsek, vyšší a už i manažerské nároky. Jeho nedostatky se ukázaly až časem. Dělal minely, nepřipouštěl názory jiných, těžko jsme komunikovali. Prostě skvělý fotbalista nemusí být vždy dobrým manažerem," podotkl na idnes.cz Koubek.

To samé si mimochodem myslí i část sparťanské veřejnosti o letenském sportovním řediteli Tomáši Rosickém. Ten už je ve funkci několik let a zatím ve strukturách dvanáctinásobného mistra Česka pořád zůstává.

Holeš předčil Hložka i Staňka. Překvapilo mě to, nemáme titul, ani na hřišti nemám ani taková čísla, říká univerzál Slavie

Zdroj: idnes.cz