Gól i slzy. Příbramský Kvída sehrál v jednatřiceti letech poslední zápas své profesionální kariéry...

Gól i slzy. Příbramský Kvída sehrál v jednatřiceti letech poslední zápas své profesionální kariéry...
OBSAHUJE VIDEO

682. Přesně tolik diváků bylo u řeky Litavky svědkem posledního zápasu profesionální kariéry u příbramského obránce Jana Kvídy.

Jednatřicetiletý zadák dokázal svou rozlučku ozdobit vstřelenou brankou, nicméně všechny body putovaly do Prostějova, který dokázal středočeskou půdu vyloupit po výsledku 4:2.

Kvída se zdržel na ploše do 85. minuty, poté ho trenér Tomáš Zápotočný nahradil o dekádu mladším Janem Vokřínkem. A poslední střídání kariéry doprovázely i emoce a slzy...

"Těžko se mi mluví, člověk se na to v hlavě připravuje, ale jakmile jsem při střídání viděl svoje číslo, budí to emoce, slzy přijdou. Když už jsem dal gól, vyhrkly mi slzy do očí, že něco končí. Na tohle se připravit nejde," ozřejmil v interview pro klubovou televizi končící kolega Tomáše Wágnera, Emmanuela Antwiho a spol.

Po třech porážkách z posledních čtyř duelů dokončil jeho příbramský soubor FNL na třinácté pozici, což není příliš lichotivé. Bývalý hráč Varnsdorfu, Slavoje Vyšehrad či Hradce Králové, jenž je příbramským odchovancem, k tomu přispěl dvaceti odehranými duely a dvěma brankami.

Hložkova muskulatura je neuvěřitelná, rozplýval se Trpišovský. Je podle něj připraven na elitní evropskou soutěž?

Zdroj: fkpribram.cz