Post pravého beka je jednou z letních priorit Sparty. Ta to vyřeší příchodem Mejdra...

Post pravého beka je jednou z letních priorit Sparty. Ta to vyřeší příchodem Mejdra...

Jak už se dlouhodobě line z východních Čech, Jan Mejdr je pracovitý hráč s výborným charakterem. Již brzy by to však měl dokazovat jinde, než právě v Hradci Králové.

Nikoliv ovšem ve Slavii, která si ho před časem spolu s Adamem Vlkanovou pozvala do V.I.P. lóže, nýbrž na druhý břeh řeky, a sice do Sparty.

Pro letenské "S" bylo posílení pozice pravého zadáka jednou z letních priorit a podle všeho se to povede a sedmadvacetiletý bek s minulostí v Sokolově i Dukle zakotví právě na Praze 7.

Oporu Votroků, které se netýkaly poslední dvě kola kvůli nedostatečnému soustředění, chtěla i Plzeň, která začala stejně jako Sparta jednat s hradeckým vedením, nicméně sám fotbalista si měl podle informací Deníku Sport nakonec vybrat právě rudý trikot.

Sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický by mohl příchod šampiona FNL z minulého ročníku oznámit již v průběhu tohoto týdne. Pravděpodobně se tak stane v období po pohárovém finále na Slovácku.

Mejdr patří mezi největší objevy sezony a doslova vyzrál, neboť vesměs celou profi kariéru strávil ve druhé nejvyšší soutěži. I proto jeho konto zdobí k tomuto datu "jen" 31 prvoligových vystoupení.

Na dvaatřicáté by měl v létě dosáhnout v rámci svého nového angažmá už v metropoli...

Hložkova muskulatura je neuvěřitelná, rozplýval se Trpišovský. Je podle něj připraven na elitní evropskou soutěž?

Zdroj: isport.blesk.cz