Panák je po dalším zákroku: Koleno je po opakovaných problémech bohužel ve stavu, kdy se těžko odhaduje návrat

Panák je po dalším zákroku: Koleno je po opakovaných problémech bohužel ve stavu, kdy se těžko odhaduje návrat

Filip Panák (26) už si se zraněními užil svoje a mimo hru byl v minulosti dva a půl roku. Sparťanský stoper ovšem nedokončil ani ročník 2021/2022 a mimo hru je od březnového derby se Slavií.

Byt se původně očekávalo, že by se vše mohlo vyléčit konvenční cestou, nakonec musel znovu pod kudlu a v minulých dnech absolvoval ve střešovické Ústřední vojenské nemocnici další operaci kolena a i když zákrok dopadl podle očekávaní, jeho návrat na trávník je v tuto chvíli neodhadnutelný.

"Zápas před utkáním v Edenu jsem vynechal, ale na derby jsem se chtěl vrátit. Jenže jsem se v něm bohužel zranil, hned jak se to stalo, věděl jsem, že je zle," zavzpomínal člen sparťanského kádru.

"Když se to stalo, byl jsem samozřejmě zklamaný a mrzelo mě to. Zároveň jsem ale už předtím věděl, že se to může kdykoliv stát. Říkal jsem si, že když to přijde, budu na to připraven," doplnil na stránkách sparta.cz spoluhráč Hancka, Čelůstky, Vitíka a spol.

A co současný stav a vyhlídky na nejbližší budoucnost? "Jsem pár dní po operaci a pomalu začínám odkládat berle. Začnu cvičit s našimi fyzioterapeuty a uvidíme, jak to půjde dál. Moje koleno je po opakovaných problémech bohužel ve stavu, kdy se těžko odhaduje, za jak dlouho se budu moci vrátit," vyprávěl na klubovém webu exkarvinský střední obránce, jenž v této sezoně odehrál v rudém trikotu 29 soutěžních klání.

"Pany, ať jsi brzo fit a zpátky na hřišti!," zaznělo na stránkách jeho zaměstnavatele, jehož čeká v dalších dnech příchod nového trenérského štábu.

Hanckův druhý pokus v Serii A? Na Letnou dorazila delegace z Turína...

Zdroj: sparta.cz