Messiho láká život v USA. Údajně pracuje na odkoupení akcií Inter Miami. Lanařit ho má i Beckham

Messiho láká život v USA. Údajně pracuje na odkoupení akcií Inter Miami. Lanařit ho má i Beckham

Argentinský fotbalista Lionel Messi údajně pracuje na odkoupení 35 procent akcií klubu zámořské Major League Soccer (MLS) Inter Miami.

Podle informací španělského deníku Marca Messi po angažmá ve francouzském Paris St. Germain půjde právě do MLS.

Čtyřiatřicetiletý Messi po dlouhých letech v katalánské Barceloně zamířil loni v létě do Paříže, kde má kontrakt do 30. června 2023. Po skončení smlouvy mu bude čerstvě 36. „Leo Messi je stále jedním z nejlepších hráčů na světě. Na jeho schopnostech to nic nemění,“ uvedl spolumajitel a výkonný ředitel Interu Miami Jorge Mas.

Podle něho má další ze spoluvlastníků klubu, Angličan David Beckham, s Messim dobré vztahy, což by mohlo při lanaření argentinské hvězdy do Miami, kde si fotbalista před několika lety koupil luxusní nemovitost, hrát velkou roli. „Až odejde z PSG, byli bychom rádi, kdyby se Messi stal hráčem Interu Miami a byl součástí naší komunity. V srdci jsem optimista,“ prohlásil Mas.

Samotný Messi v minulosti v rozhovoru s novinářem Jordim Évole potvrdil, že by se jednou chtěl přestěhovat do USA. „Vždy jsem sníval o tom, že zažiju život ve Spojených státech a vyzkouším si působení v tamější lize,“ uvedl Messi předloni ke své budoucnosti.

Zdroj: Šport.sk

I Kalvach ví, že bude pro Plzeň hodně důležité udržet v mistrovském kádru Sýkoru a Eduarda Santose...