V Realu věří, že udělají Mbappého ještě před finále Ligy mistrů

V Realu věří, že udělají Mbappého ještě před finále Ligy mistrů
BÍLÝ BALET

Na Santiago Bernabéu se prý očekává, že francouzský fotbalový klenot Kylian Mbappé podepíše smlouvu s Los Blancos ještě před finále letošní Ligy mistrů, ve kterém se španělský klub utká s anglickým Liverpoolem.

Real touží po Mbappém roky a loni v létě se s ním pokusil smlouvu podepsat, ale k dohodě nakonec nedošlo. Není ovšem tajností, že smlouva Mbappému končí po této sezóně a Bílý balet o Francouzovy služby jeví stále nemalý zájem.

Sám Mbappé nedávno potvrdil, že dlouho očekávané rozhodnutí o jeho budoucnosti bude známo „velmi brzy“ a podle serveru 90min.com bude jisto dokonce ještě v tomto měsíci. V Realu prý totiž očekávají, že třiadvacetiletý fotbalista podepíše smlouvu na Santiago Bernabéu ještě před finále letošní Ligy mistrů, které se odehraje v sobotu 28. května. Slavný klub zároveň popřel „zaručené“ zprávy, že by s francouzským reprezentantem již dohodnutý byl.

Pokud jde o PSG, i zde zůstávají skálopevně přesvědčeni, že Mbappé ještě v klubu zůstane. S fotbalistou, který prožil v Parc des Princes skvělou sezónu (ve 45 zápasech vstřelil 36 gólů a připsal si i 26 asistencí) a právem byl zvolen nejlepším hráčem francouzské Ligue 1. S hráčem tak probíhají rozhovory v posledním pokusu přesvědčit ho, aby přestup do Realu oddálil a prodloužil si angažmá v Paříži.

Právě PSG zbývá v této sezóně pouze jeden zápas, přičemž titul v Ligue 1 má klub již jistý. V sobotu hostí Méty a vypadá to na Mbappého poslední zápas v dresu PSG…

Zdroj: 90min.com

Prezident Valencie údajně vyhrožoval hráčovi smrtí: Pokud odejdeš zadarmo, zabiju tě

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.