Svědík vyvrátil, že by šel po finále do Sparty. Není na tom nic pravdy, uvedl

Svědík vyvrátil, že by šel po finále do Sparty. Není na tom nic pravdy, uvedl

Ačkoliv se v posledních dnech objevila zpráva, že by mohl odvolaného Pavla Vrbu na lavičce Sparty nahradit současný kouč Slovácka Martin Svědík, podle informací serveru iSport.cz se jedná buď o zbožné přání někoho ze Sparty, nebo možná i o údajný pokus rozhodit rozjeté Slovácko před středečním velkým finále MOL Cupu se Spartou. Jak iSport.cz uvádí, je velmi nereálné, aby Svědík převzal v létě tým z Letné.

„Kdo mě dobře zná, ten ví, že bych nejednal s klubem, se kterým hrajeme tak důležitý zápas. Do toho bych v životě nešel,“ sdělil iSport.cz rázně osmačtyřicetiletý kouč.

 „Mrzí mě, že tyhle věci vychází vždycky těsně před utkáním,“ ohradil se rovněž Svědík, podle kterého se Spartou aktuálně neprobíhají žádná jednání. „Za sebe můžu říct, že se na tom nic nezakládá na pravdě. Je možné, že nás chce někdo rozhodit,“ nevyloučil náročný trenér. „Hráči vědí, že je to čirá spekulace. Kdybych někam odcházel, věděli by to první,“ ujistil kouč týmu z Uherského Hradiště, který dva roky po sobě dovedl Slovácko na čtvrté místo v lize. Navíc vrátil klub i do evropských pohárů. V klubu má kontrakt ještě na další sezonu.

 „My se opravdu koncentrujeme na ten zápas, aby nás tohle nerozhodilo. V té kabině jsem čtyři roky, nemáme mezi sebou žádné tajnosti. Všechny věci si říkáme. Hráči vědí, že by se nic takového nemohlo stát. Takový máme spolu vztah. A totéž vyžaduju od nich. Trenér musí jít příkladem,“ zakončil téměř osmačtyřicetiletý trenér, který má na Slovácku smlouvu ještě rok. A pravděpodobně ji i dodrží.

Zdroj: iSport.cz

V Realu věří, že udělají Mbappého ještě před finále Ligy mistrů