Nekonečná sága dospěla ke svému konci. O Mbappého budoucnosti je rozhodnuto

Nekonečná sága dospěla ke svému konci. O Mbappého budoucnosti je rozhodnuto

Podle renomovaného italského novináře, Gianluca Di Marzii, se Kylian Mbappé rozhodnul, pro setrvání v Parku princů.

Di Marzia ve svých tweetech vyjádřil svůj postoj zcela rezolutně. „Už žádné pochybnosti, Mbappé zůstane v PSG a obnoví svou smlouvu.“

Tweet svého kolegy potvrdil i světoznámý Fabrizio Romano.

Novinář nicméně neprozradil detaily smlouvy, tudíž výše kontraktu i délka trvání, zatím zůstanou ukrytá pod rouškou tajemna. Předešlé zprávy, však uváděly, že v případě podpisu dostane francouzský reprezentant smlouvu z „jiného světa“, díky které se stane nejlépe placeným sportovcem na světě. K tomu všemu má navíc dostat podpisový bonus ve výši 200 milionů euro. Zároveň by měl mít své slovo i při výběru posil a nového trenéra. Nic podobného s největší pravděpodobností žádný hráč, na světě, ve smlouvě nemá. Otázkou je, zdali by takovou silou měl někdo vůbec disponovat, jelikož s velkou přichází velká zodpovědnost.

Některá média ještě v průběhu týdne informovala o tom, že se Mbappé dohodl se španělským velkoklubem na podmínkách smlouvy. Novináři, kteří vytrvale zaručovali Mbappého přesun do španělské metropole, svá tvrzení přehodnotili, a i samotné vedení Realu ztratilo svůj optimismus.

Sám hráč předeslal, že již má jasno, kde bude v příští sezóně působit. „Jsem už rozhodnutý. Zbývá pár detailů, ale je hotovo. Je to otázka dní," sdělil Mbappé na galavečeru UNFP, kde si převzal cenu pro nejlepšího hráče letošní sezony Ligue 1.

V následujících sobotních hodinách již došlo k definitivnímu potvrzení. Mbappé prodloužil smlouvu do roku 2025. Jsem velmi šťastný, že zůstanu v Paříži, ve svém městě. Vždy jsem říkal, že je to můj domov. Chci s vámi všemi vyhrávat trofeje," řekl po podpisu Mbappé.

 

 

Zdroj: getfootballnewsfrance.com, twitter.com