U Mbappého nepochodil. Které ofenzivní eso chce Ancelotti zlákat na San Bernabéu jako důstojnou náhradu?

U Mbappého nepochodil. Které ofenzivní eso chce Ancelotti zlákat na San Bernabéu jako důstojnou náhradu?

Byla to rána pro všechny. Real Madrid, ale i veřejnost po celém světě šokovala nečekaná zpráva, že francouzský útočník Kylian Mbappé zůstává v Paříži. Ještě před pár dny se zdál být přesun na San Bernabéu hotovou záležitostí, ale zámožný šampion Ligue 1 s lehkými ústupky dosáhl svého. Bílý balet teď musí vyřešit, jakou novou ofenzivní tvář do svého kádru přivede, když se po Haalandovi nepodařilo ukořistit ani dalšího schopného kanonýra.

Mbappé měl být velkou posilou madridského velkoklubu, ale nakonec se rozhodl prodloužit spolupráci s Pařížany. Los Blancos nyní na hráčském trhu zvažují alternativy a italský stratég Carlo Ancelotti údajně touží po podpisu anglického reprezentanta Raheema Sterlinga.

List Daily Star uvádí, že sedmadvacetiletý anglický reprezentant by mohl volání vyslyšet, neboť je na Etihad Stadium dlouhodobě frustrován ze svého herního vytížení. Od roku 2015, kdy přišel z Liverpoolu za tehdejší klubový rekord 50 milionů liber, odehrál za Citizens 339 zápasů, ve kterých si připsal 131 gólů a 95 asistencí.

Jeho kontrakt však vyprší za rok v létě a zatím se nezdá, že by probíhala jednání o nové smlouvě. Sterling se již v minulosti několikrát lichotivě vyjádřil na adresu Realu Madrid a zdá se, že by se nové výzvě v La Lize nebránil. Svou roli by mohlo sehrát i blížící se mistrovství světa v Kataru, které by si mohl pojistit větším herním vytížením na nové adrese.

Trojlístek zajímavých letních posil, na které si brousí zoubky londýnská Chelsea

Zdroj: dailymail.co.uk