Vymění Městský stadion Miroslava Valenty za Generali Česká pojišťovna arény? Vecheta nedá spát ani Spartě

Vymění Městský stadion Miroslava Valenty za Generali Česká pojišťovna arény? Vecheta nedá spát ani Spartě

1. FC Slovácko pravděpodobně přijde v následujících týdnech o svou ofenzivní naději Filipa Vechetu, jenž už tak své dvacáté narozeniny v Uherském Hradišti podle všeho neoslaví.

Situaci vytáhlého útočníka, jenž reprezentuje na mládežnické úrovni Česko, velmi pozorně mapují obě slavná pražská "S" a perspektivní mladík přitahuje i pozornost ze zahraničí.

Na Letné se o hráče, který dosud ve Fortuna:lize nasbíral 523 odehraných minut s bilancí dvou přesných zásahů do sítě Slavie i Hradce Králové, zajímají zejména z toho důvodu, že budou potřebovat doplnit útočnou soupisku.

Adam Hložek zakotvil v Bayeru Leverkusen (za 22 milionů eur plus třicet procent z případného dalšího prodeje), Lukáš Juliš zamíří do Jablonce a změnu klubové adresy již dříve ohlásil také Matěj Pulkrab.

Svěřenec Martina Svědíka, jenž bojoval o místo pod moravským sluncem s Václavem Jurečkou, Rigino Ciciliou i Ondřejem Šašinkou, se skloňuje jako naděje poslední tři sezony.

Střední útočník, jenž je zastupován stejnou agenturou jako Benjamin Tetteh, Patrik Hrošovský nebo Martin Dúbravka, už v minulosti absolvoval stáže jak v rakouském Red Bullu Salcburk, tak v německém Bayernu Mnichov. Stane se jeho novým domovem právě Generali Česká pojišťovna aréna?

Šmicer o Slavii: Rozsvítilo se takové červené světýlko, které vedení, trenérům i hráčům ukázalo: takhle ne

Zdroj: IG účet @spartanicz