Jurečka? Z domoviny je pořád největším favoritem mistr z Doosan arény. Co mu ohledně výběru vzkázal Svědík?

Jurečka? Z domoviny je pořád největším favoritem mistr z Doosan arény. Co mu ohledně výběru vzkázal Svědík?

Až hráči Slovácka ukončí právě probíhající dovolenou a dvoudenními kondičními testy odstartují osmý červnový den přípravu na nový soutěžní ročník 2022/2023, už u toho nebude Václav Jurečka.

Nejlepší střelec mužstva z Uherského Hradiště se totiž stane po vypršení stávající smlouvy volným hráčem a může zamířit kamkoliv si zamane...

"Přeju Vencovi, aby si vybral mužstvo, v němž bude pravidelně nastupovat a cítit důvěru," vzkázal mu webem sport.cz citovaný kouč čtvrtého celku ligy Martin Svědík.

Už několik měsíců se v případě exopavského střelce spekuluje o přesunu do plzeńské Doosan arény, kde by mohl být přímou náhradou za Jean-Davida Beauguela.

Nějaké oťukávání se sedmadvacetiletým středním útočníkem proběhlo již v zimě, nicméně podle sport.cz se od té doby jednání do finiše příliš neposunula.

Že by vázla jednání i kvůli tomu, že se čerstvému mistrovi stále nepodařilo najít hlavního investora? Jak vidno na z pár dní starého návratu ostříleného křídelníka Václava Pilaře, v tom by být hlavní kámen úrazu nemusel.

Pokud ne na západě Čech, v domácí soutěži už by mohl zakotvit snad jen v kádru Baníku. Podceňovat však ohledně klienta stejné agentury jako Jack Grealish, Eduardo Camavinga, Luke Shaw či Ben Chilwell nejde ani zahraniční trh...

S kabinou i s přístupem všech tady v Boleslavi jsem spokojený, hlásí Škoda a také kvůli tomu pokračuje...

Zdroj: sport.cz