V Edenu jme nic nedomlouvali ani nepodepisovali. Neměl jsem tam chodit, tvrdí Vlkanova

V Edenu jme nic nedomlouvali ani nepodepisovali. Neměl jsem tam chodit, tvrdí Vlkanova

Sedmadvacetiletý rodák z Hradce Králové Adam Vlkanova zažil životní sezonu, která ho vynesla až do reprezentace. Záložník Votroků se ani netají tím, že by se rád v kariéře posunul výš.

Nastal čas se posunout výš. „Určitě se chci pousnout dál. Vědí to lidé kolem mě i lidé v klubu. Je jen otázka, jestli přijde taková nabídka, abych mohl z Hradce odejít. Prioritou je pro mě přestup, chci udělat krok dopředu. Ale pokud budu dál v Hradci, udělám pro něj maximum. Byl jsem v něm celou kariéru, rval bych se za něj dál,“ konstatoval pro sport.cz Vlkanova.

Záložník se zkraje května objevil na ligovém zápase Slavie ve VIP prostorech. „Neřekl bych, že mám do Slavie blíž. Nějaká jednání proběhla, nějaká probíhají, ale teď tohle není na mně. Kluby se musejí domluvit mezi sebou. Nechávám to na agentovi, abych tyto věci nemusel řešit. Až bude něco konkrétního, řekne mi. Uvidíme, co přijde. A v čem třeba pomůže nominace do reprezentace,“ pokračoval pro sport.cz.

Teď by řešil situaci ohledně návštěvy Edenu jinak. „Určitě bych teď situaci řešil jinak, v tu chvíli jsem na tom neviděl nic špatného. Spíš byla špatná komunikace jinde, ne tolik u mě. Ale měl jsem si všechno vyhodnotit jinak a do Edenu nejít. Rozhodně to ale nebylo tak, že bychom na Slavii něco domlouvali nebo dokonce podepisovali,“ dodal sedmadvacetiletý ofenzivní záložník, jehož slova vyšla na webu sport.cz.

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.