Grygera vidí ve Fantišovi velkého univerzála, bojovníka a srdcaře. I proto do něj vkládá dál důvěru...

Grygera vidí ve Fantišovi velkého univerzála, bojovníka a srdcaře. I proto do něj vkládá dál důvěru...

Čerstvý třicátník Antonín Fantiš, jehož mimochodem svého času považoval za vzor nynější útočný hráč Twente Václav Černý, bude i v příštích dvou sezonách oblékat zlínský trikot.

Bývalý mládežnický reprezentant Česka sice vstřelil v minulém ligovém ročníku jen jednu branku a stejnou bilanci měl i sezonu předtím, nicméně jeho silné stránky jsou podle vedení jinde...

"Tonda je velký univerzál, bojovník a srdcař, který může zaskočit na více postech, což je jeho obrovská výhoda. Je důležité, aby byl zdravý, pak bude i prospěšný pro tým," nechal se slyšet viceprezident Zdeněk Grygera.

"Jsem rád, že můžu ve Zlíně pokračovat. Těším se na další starty a doufám, že se dostanu do co nejlepší sportovní formy. Hlavně, aby mi sloužilo zdraví," uvedl po podpisu nového pracovního dokumentu odchovanec Příbrami, jehož slova vyšla na fcfastavzlin.cz.

Ševci jsou pro něj nejdelším angažmá kariéry. V Baťově městě už totiž někdejší hráč Baníku i Jablonce několik ročníků odehrál...

"S rodinou jsme tady už jako doma a jsme tu velice spokojeni. Dali mě tu dohromady po těžkém zranění kolene, vyhrál jsem tu český pohár a poznal spoustu skvělých kamarádů," pokračoval na fcfastavzlin.cz zkušený fotbalista.

Sparta ulovila reprezentanta, jemuž to dříve nevyšlo ve Slavii. Co všeho umí podle Rosického?

Zdroj: fcfastavzlin.cz