Hon na Sterlinga? Zájem není jen z Realu, ale i z Anglie či Německa, kde nakonec rychlonohý křídelník zakotví?

Hon na Sterlinga? Zájem není jen z Realu, ale i z Anglie či Německa, kde nakonec rychlonohý křídelník zakotví?

Všechno nasvědčuje tomu, že anglický reprezentant Raheem Sterling v létě opustí Manchester City. Ovšem otázka zní, kam by mohl zamířit?

Sterling je v hledáčků evropských velkoklubů už nějakou tu dobu. Situaci kolem něj dlouhodobě monitoruje londýnská Chelsea, přičemž trenér Tuchel je jeho velkým fanouškem.

Pozadu nechce zůstat ani Bayern Mnichov, aby nezaostával za rivaly z Ligy mistrů. Nicméně nejvíce je Sterling spojován s přesunem na Santiago Bernábeu.

Sedmadvacetiletý křídelník má podle serveru Transfermarkt aktuální hodnotu 85 milionů eur, nicméně rok před koncem smlouvy by mohla být cena daleko nižší.

„Pořád je ve skvělém věku a je to vynikající hráč. V Manchesteru City nehraje každý zápas, protože je v týmu až neuvěřitelná konkurence. Kvality má ale obrovské a tím, že mu chybí pouze rok do konce smlouvy, je hodně zajímavý,“ citoval web bilybalet.cz slova někdejšího hráče Arsenalu a Anglie Raye Parloura.

„Real udělal výborný tak přivedením Antonia Rüdigera a myslím, že Raheem Sterling by mu také hodně pomohl. Mohl by hrát na pravém křídle, a navíc předávat zkušenosti Viníciusovi,“ podotkl Parlour.

Zdroj: bilybalet.cz, metro.co.uk, thesun.co.uk