Veselý má důvod k úsměvu, v Ďolíčku ho stále chtějí. Fulnek a Bederka už ale u Botiče pokračovat nebudou...

Veselý má důvod k úsměvu, v Ďolíčku ho stále chtějí. Fulnek a Bederka už ale u Botiče pokračovat nebudou...
OBSAHUJE VIDEO

Exchrudimský Jaroslav Veselý si prodlouží svůj pobyt ve Vršovicích. S vedením Bohemians Praha 1905 si totiž první červnové pondělí plácl na nové dvouleté smlouvě, která ho udrží u Botiče až do konce ročníku 2023/2024.

"S Bohemkou jsme měli domluvu, že mou budoucnost v klubu budeme řešit až ve chvíli, kdy bude zachráněná liga. Přistoupil jsem do rozjetého vlaku a bylo potřeba ho zastavit před výhybkou do druhé ligy. Nebylo moc prostoru na změnu podmínek. Pracoval jsem s tím, co jsem měl k dispozici," uvedl v interview pro klubový web čtyřiačtyřicetiletý odborník, jenž původně dorazil do metropole jakožto přímá náhrada za Ericha Brabce.

Nyní tak dostane příležitost vtisknout zelenobílému mužstvu vtisknout novou tvář a upravit kádr k obrazu svému.

Už u toho ovšem nebude hned dvojice hráčů. V týmu končí Jiří Bederka, který odmítl nabídku na prodloužení pracovní dohody a struktury Klokanů opouští také Jakub Fulnek, na něhož sportovní úsek neuplatnil opci a on se tak vrací do Mladé Boleslavi.

"Oběma děkujeme za služby odvedené v našem dresu a přejeme mnoho štěstí v další kariéře i osobním životě," zaznělo na stránkách bohemians.cz

Dlouhá a tvrdá jednání skončila, Daněk už patří Spartě: Cítím, že je správný čas udělat v kariéře další krok

Zdroj: bohemians.cz