Jeden Douděra do Slavie přišel, druhý z ní odchází a stává se první letní posilou Radova týmu z Julisky

Jeden Douděra do Slavie přišel, druhý z ní odchází a stává se první letní posilou Radova týmu z Julisky

Dvacetiletý středopolař Martin Douděra se stal druhou červnovou středu novou akvizicí druholigové Dukly, pro kterou jde o první posilu léta, v rámci nějž se na Julisce čeká celá řada změn.

Perspektivní záložník, jenž už má za sebou i hostování ve Vlašimi, dorazil do Dejvic z vršovického Edenu a v novém působišti podepsal kontrakt až do 30. června 2024.

"Martin je perspektivní a produktivní fotbalista, jehož rozvoj teď trochu zastavily zdravotní potíže, ale věříme, že se v Dukle zase nastartuje a naváže na loňský gólový podzim. Určitě ho nechceme přirovnávat k bratrovi Davidovi, protože jsou oba svébytné osobnosti. Nicméně doufáme, že i Martin u nás předvede výkony, které ho posunou v kariéře dál podobně jako jeho bratra," představil čerstvou posilu sportovní ředitel Jan Staněk, jehož slova nabídl web fkduklka.cz.

V Dukle už mimochodem působil i jeho starší bratr David, který hrál na Praze 6 od svých patnácti a letos v létě také převlékal trikot, když vyměnil Mladou Boleslav za Slavii.

"Na spolupráci s Duklou se těším. Je to pro mě nová výzva, kterou věřím, že zvládnu stejně jako brácha," uzavřel na stránkách fkdukla.cz nový svěřenec velezkušeného trenéra Petra Rady, jehož cílem bude vrátit klub do bojů o elitní soutěž.

Paukner: Nerad bych pokračoval ve financování Dukly, která bude hrát uprostřed druholigové tabulky, to by mě nebavilo

Zdroj: fkdukla.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.