Plzeň, nebo Baník? Cadu má dilema. Favoritem je ale Viktoria, která může Pardubicím nadělit Hlavatého

Plzeň, nebo Baník? Cadu má dilema. Favoritem je ale Viktoria, která může Pardubicím nadělit Hlavatého

Čtyřiadvacetiletý Brazilec Cadu, který byl díky čtyřem trefám a 10 gólovým asistencím ve Fortuna:lize nejproduktivnějším hráčem Pardubic, už to má ve východních Čechách sečtené.

Opouštět tuzemskou nejvyšší soutěž by ovšem nemusel a to vše i přesto, že kolem něj kroužily dokonce i kluby z polské Ekstraklasy.

Domácí varianty jsou v tuto chvíli vesměs dvě - jedna vede do Baníku Ostrava a druhá na západ Čech do Štruncových sadů.

Do Slezska by ho rád přivábil Pavel Vrba, který ho má na svém wantlistu a do Plzně zase Michal Bílek, který bude potřebovat vyztužit kádr před očekávanými boji v pohárové Evropě.

Výhodou Viktorie by mohla být skutečnost, že by mohla Pardubicím definitivně přenechat mladého záložnika Michala Hlavatého, jemuž má na stole ležet i nabídka z Jablonce.

"Jednáme. O Míšu máme samozřejmě zájem, registrujeme i poptávku Plzně na Cadua. Každopádně by nešlo o výměnu, ale o dva na sobě nezávislé transfery," vzkázal portálem isport.blesk.cz sportovní ředitel východočeského celku Vít Zavřel.

To, že Cadua řeší i čerstvý mistr země, již potvrdil také zdroj Sportu a Adolf Šádek je podle všeho k jeho získání blíž než ostravský Václav Brabec. Účastník předkola Ligy mistrů pak bude mít zájem i o pokračování Libora Holíka.

Slovácko si pojistilo 110 let zkušeností. Kalabiška, Petržela i Kadlec v Uherském Hradišti pokračují...

Zdroj: iSport.cz.