Brabec o Ronaldovi: Bylo vidět, že se bál rvačky o jeho dres. Když viděl, že mu chci jen podat ruku, byl překvapený

Brabec o Ronaldovi: Bylo vidět, že se bál rvačky o jeho dres. Když viděl, že mu chci jen podat ruku, byl překvapený
OBSAHUJE OHLASY

Podle zkušeného stopera Jakuba Brabce byla velká škoda, že se českému výběru nepodařilo v Lisabonu proměnit své velké šance. Kdyby se něco hostům podařilo trefit, domácí favority mohli pozlobit víc.

"Děláme, co je v našich silách, maká celý mančaft. Jsem rád, že aspoň v těch prvních dvou utkáních nám to přineslo ovoce," podělil se po závěrečném hvizdu o dojmy devětadvacetiletý střední obránce.

I zadák řeckého Arisu Soluň však měl podíl na tom, že si ve vzájemném utkání nerozšířil Cristiano Ronaldo svou úctyhodnou bilanci 117 mezinárodních gólů...

"Je to výzva, zážitek, Ronaldo je nejlepší hráč na světě. Člověk to na jednu stranu vnímá, na druhou stranu si to nesmí připouštět. Furt jsou situace podobné, akorát proti vám stojí trošku kvalitnější hráč. Nějaké očekávání tam je. Ale viděl jsem, že na konci už byl trošku vzteklý, že nedal gól. Už trošku hecoval spoluhráče, chtěl se proti nám vytáhnout. Kluci říkali, že se přes nás neprosadil, ale má tři body," posteskl si bývalý obránce Sparty, Plzně, Rizesporu I Genku, jehož slova nabídl portál aktualne.cz.

Letenského odchovance se dvěma domácími trofejemi z roku 2014 v dotyčné souvislosti potěšilo i to, že se reprezentanti nehádali o cennou relikvii v podobě trikotu CR7.

"Procházel kolem mě na konci a bylo vidět, že se toho bál. Když viděl, že mu chci jenom podat ruku, tak byl překvapený. Tyhle rvačky o dresy nemám rád. Samozřejmě když je tam nějaký můj velký oblíbenec, tak bych o jeho dres stál. Ale teď to tak nebylo. Myslím, že jsme se v tomhle posunuli o level výš. Spoustu kluků už proti takovým fotbalistům hrálo, mají zkušenosti z Ligy mistrů. Zase abychom tady nevypadali jako Češi na výletě," uzavřel na aktualne.cz defenzivní specialista, jenž obléká dres národního mužstva posledních šest let.

Kane překonal padesátku reprezentačních gólů. Na jaké metě se asi zastaví?

Zdroj: aktualne.cz