Slovácko i Zlín. Také Zbrojovka už se pochlubila dvojicí nových tváří pro kádr trenéra Dostálka...

Slovácko i Zlín. Také Zbrojovka už se pochlubila dvojicí nových tváří pro kádr trenéra Dostálka...

I brněnský nováček ze Zbrojovky už se pochlubil prvními novými tvářemi před nadcházejícím ligovým ročníkem 2022/2023.

Například ze Zlína dorazil zkušený Slovák Róbert Matejov. "Bude to první změna prostředí po dlouhé době. Těším se, že poznám nový klub, nové spoluhráče a brněnské fanoušky," oznámil ostřílený obránce, jenž ukončil své působení v Baťově městě přesně po dekádě.

I další novic, který pro změnu dorazil ze Slovácka už ve fotbalovém prostředí něco zažil. Jeho jméno je Josef Divíšek, jenž se v Brně upsal na příští dvě sezony.

Pod jeho příchod se podepsal sportovní manažer Zbrojovky Tomáš Požár. "V Josefově osobě přichází levonový hráč do obrany, kterého jsme toužili přivést dlouhodobě. Má dost zkušeností s těžkými zápasy a jsem přesvědčený, že bude schopen nám pomoci," zaznělo z úst funkcionáře vítěze FNL.

Sám hráč se moc těší na novou výzvu i nové prostředí. "Z hráčů znám v podstatě jen Kubu Řezníčka, se kterým jsme spolu krátce hráli v Příbrami, i když jsem samozřejmě proti Zbrojovce nějaké zápasy odehrál. Jsem přesvědčený, že Brno by nemělo hrát jen o záchranu, a udělám maximum pro to, abych do týmu dobře zapadl a pomohl svými zkušenostmi na hřišti," citovaly stránky fczbrno.cz slova jednatřicetiletého levého beka, který strávil v Uherském Hradišti posledních pět let.

"Určitě jsem si poslední sezónu ve Slovácku představoval jinak, ale bohužel jsem se zranil a vypadl na půl roku ze hry. A když jsem se vrátil, měl Jan Kalabiška neskutečnou formu a už jsem se do sestavy zpět nedostal. Takhle to beru, nemám důvod být naštvaný," ozřejmil na fczbrno.cz odchovanec Sparty, který je v první lize k tomuto datu na 200 startech a před sebou má třetí štaci mezi elitou.

Tři a půl roku a dost! Knobloch opouští Liberec a Slovan mu přeje hodně štěstí v další kariéře...

Zdroj: fczbrno.cz