Liverpool potvrdil koupi Núñeze z Benficy. Na Anfieldu se stále řeší Mané

Liverpool potvrdil koupi Núñeze z Benficy. Na Anfieldu se stále řeší Mané

Anglický Liverpool potvrdil podpis uruguayského útočníka Darwina Núñeze z Benficy v dohodě, která by mohla mít hodnotu až 100 milionů eur.

Dvaadvacetiletý fotbalista v minulé sezóně nastřílel 34 gólů v jednačtyřiceti zápasech ve všech soutěžích. Díky tomu také začal přitahoval zájem mnoha klubů. Přestupu Núñeze byly kromě „The Reds“ nakloněny i Chelsea nebo Manchester United, ale Uruguayec si nakonec vybral Liverpool.

Núñeze v úterý přijel do Liverpoolu, kde se podrobil lékařskému vyšetření a Liverpool nyní potvrdil, že s Núñezem podepsal smlouvu.

Mladý Urugvajec se tak stal druhou letní posilou Liverpoolu. Ten již před ním přivedl mladého Fabia Carvalha z Fulhamu.

Klub z Anfield Road se nyní hodlá zaměřit na potenciální odchody. Tím nejdůležitějším je samozřejmě případný odchod Sadia Mané.

Senegalskému reprezentantu začal posledního roku smlouvy na Anfieldu a záložník dal jasně najevo, že by rád odešel. Nejvíce se spekuluje o odchodu do Bayernu Mnichov, který zároveň tlačí na uzavření dohody před novou sezonou, protože se připravuje na možný odchod hvězdného útočníka Roberta Lewandowskiho.

Liverpool si chce ovšem třicetiletého Senegalce ponechat a dal třicetiletému hráči dal jasně najevo, že prodávat ho bude pouze za svých podmínek.

 

Zdroj: 90min.com

 

Souček mezi elitou. Český kapitán patří mezi desítku nejvytíženějších fotbalistů