Spekulace o přestupu Balea se začínají naplňovat. První zájemce udělal velký krok k dohodě

Spekulace o přestupu Balea se začínají naplňovat. První zájemce udělal velký krok k dohodě

Cardiff City, který se už delší dobu zajímá o Garetha Balea, konečně předložil svou první nabídku. Pokud ji fotbalista příjme, výrazně si oproti angažmá v Realu, pohorší.

Spekulace o možném příchodu dvaatřicetiletého fotbalisty do waleského týmu se začaly objevovat ihned po oficiálním oznámení o ukončení spolupráce s Realem Madrid, ve kterém Bale dlouhodobě nebyl spokojený (údajně také několikrát odmítl za Bílý balet nastoupit a předstíral zranění). Křídelníkovi zde nyní končí smlouva a je jisté, že spolupráci so současným zaměstnavatelem neprodlouží.

Podle novinářky Dahbiy Hattabi z Foot Mercato je na spadnutí jeho odchod do klubu z druhé nejvyšší anglické soutěže. Cardiff City se totiž údajně konečně rozhodl udělat první velký krok k získání zkušeného hráče. Podle francouzské novinářky Cardiff City nabídl fotbalistovi dvouletou smlouvu s možností prodloužení o další sezónu. Podrobnosti o platě však zveřejněné nebyly, ale je jasné, že právě ty budou zřejmě pro odchovance Southamptonu rozhodující.

Bale v uplynulém týdnu prohlásil, že v souvislosti s volným přestupem do hlavního města Walesu vůbec neříká „ne”, ale chce si dát více času na rozmyšlení a zvážit všechny své možnosti. Není to tak dávno, co skončil reprezentační sraz národního týmu v rámci Ligy národů a úspěšné baráže o mistrovství světa v Kataru.

Právě v souvislosti s blížícím se světovým šampionátem chce pětinásobný vítěz Ligy mistrů udělat pro sebe tu nejlepší možnou volbu.

V táboru „The Bluebirds” jsou nicméně přesvědčení, že předložená nabídka by mohla hráče přesvědčit, aby pokračoval v kariéře právě u nich, a to navzdory tomu, že nyní měl na Santiago Bernabéu mnohem vyšší plat.

Bývalý hráč Tottenhamu nastoupil v minulé sezóně jen do 7 zápasů, přičemž jediný gól vstřelil na začátku sezóny v LaLize proti Levante. Nedávno se mu podařilo zapsat se do střelecké listiny i v reprezentačních barvách konfrontaci s Nizozemskem. (2:3).

Zdroj: footmercato.net

Lewandowski trvá na tom, že jeho okamžitý odchod z Bayernu je nejlepším řešením