Varane se těší na nový začátek United pod vedením ten Haga: Věřím, že se na sezonu připravíme dobře

Varane se těší na nový začátek United pod vedením ten Haga: Věřím, že se na sezonu připravíme dobře

„Rudí ďáblové“ odstartují přípravu na novou sezónu už v pondělí 27. června, protože nový nizozemský kouč má v plánu dostat své nové svěřence do špičkové kondice před startem nové sezóny 2022/2023. A francouzský obránce Raphaël Varane je přesvědčen, že je důležité dívat se dopředu.

„Je to nová sezóna, je to nový začátek. Jme rádi, že o novém trenérovi víme dlouho" uvedl Varane pro klubový web Manchesteru United. „Samozřejmě chceme hrát dobře a vyhrát každý zápas, takže se na to budeme muset připravit. A myslím, že je důležité, abychom tvrdě trénovali a byli připraveni,“ vzkázal Francouz, který si jistě na Old Trafford představoval jinou premiérovou sezónu.

„Chceme být připraveni na novou sezonu. Potřebujeme tvrdě pracovat. Bude to hodně tréninků a hodně zápasů. Myslím, že se nám povede dobře připravit se na nový začátek,“ sdělil devětadvacetiletý fotbalista.

Předsezónní program zavede fotbalisty United do Thajska, kde se utkají s Liverpoolem. Poté se střetnou v Austrálii postupně s Melbourne Victory, Crystal Palace a Aston Villou. Po návratu do Evropy čeká svěřence ten Haaga duel s Atléticem Madrid v Norsku a zakončení přípravy na Old Trafford s Vallecanem.

A Varane je natěšený. „Bude jiná atmosféra. Turné je předsezónní a musíme dostat do formy, musíme se připravit. Myslím, že je vždy vzrušující hrát před našimi fanoušky po celém světě, je to pro nás dobrá zkušenost a je to i vhodná chvíle na přípravu.“

Zdroj: manutd.com

Neymar nehodlá opustit PSG. Obr Ligue 1 nicméně potřebuje snížit mzdové náklady

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.