Musíme vytvořit kvalitní široký kádr, zní z Julisky. Přítomni už jsou i jablonecký Mašek či teplický Moulis...

Musíme vytvořit kvalitní široký kádr, zní z Julisky. Přítomni už jsou i jablonecký Mašek či teplický Moulis...

Sparta, České Budějovice, Slovan Liberec, Chrudim, Hradec Králové, Pardubice i Teplice. Toť soupeři, na které narazí druholigová Dukla v následujících čtyřech týdnech.

Hned šest ze sedmi letních duelů tak proběhne proti týmům z nejvyšší domácí soutěže, což zavání velmi solidními prověrkami.

Na prvním tréninku nového trenéra Petra Rady byli také Václav Svoboda z Vlašimi, Pavel Moulis z Teplic a Dominik Mašek z Jablonce, v jehož případě ovšem severočeský celek na svých stránkách avizoval, že nebude pokračovat na Střelnici kvůli zdravotním komplikacím.

"Byl to opravdu spíše seznamovací trénink. Ale nasazení kluků mě velmi překvapilo, mělo to dobré tempo. Někteří kluci dlouho nehráli, vrátili se po zranění. My to teď musíme vyrovnat a vytvořit kvalitní široký kádr," hodnotil úvodní tréninkovou jednotku asistent Jiří Vágner, jehož stanovisko vyšlo na webu fkdukla.cz.

"Volno bylo dostatečně dlouhé. Jsme rádi, že teď už můžeme být znovu na hřišti," popsal soudobou dejvickou atmosféru pár dní před strahovským soubojem s letenským "S" šestadvacetiletý Lukáš Buchvaldek.

Hráči na prvním tréninku Dukly:

Brankáři: Filip Rada, Jan Šťovíček, Jakub Štefan

Obránci: Jiří Piroch, Filip Matoušek, Arnaud Konan.

Záložníci: Jakub Uhlíř, David Kozel, Daniel Souček, Martin Douděra, Lukáš Buchvaldek, Jan Peterka, Jakub Barac, Ondřej Ullman, Václav Svoboda (Vlašim)

Útočníci: Jiří Hrubeš, Kim Seung Bin, Štěpán Šebrle, Jakub Hodek, Marek Červenka, Pavel Moulis (Teplice), Dominik Mašek (Jablonec).

Čelůstka končí po pěti letech v Pardubicích a poprvé v kariéře míří ven - čeká ho kyperská 1. Division

Zdroj: fkdukla.cz