Hoftychovi se vyplnilo přání a Vaníček vyměnil Bohemians za Mladou Boleslav. Do Ďolíčku naopak putuje tento hráč...

Hoftychovi se vyplnilo přání a Vaníček vyměnil Bohemians za Mladou Boleslav. Do Ďolíčku naopak putuje tento hráč...

Mladá Boleslav získala z Bohemians Praha 1905 čtyřiadvacetiletého ofenzivního záložníka Antonína Vaníčka, jenž strávil celou svou dosavadní kariéru vyjma půlročního zapůjčení v Jablonci ve Vršovicích.

Kreativní středopolař, jenž patří stejné agentuře jako Jaroslav Zelený, Tomáše Wiesner, Matěj Chaluš, Roman Potočný, Václav Pilař nebo Mick van Buren, dorazil do města automobilů na výslovné přání někdejšího stratéga Klokanů Pavla Hoftycha.

"Má kvalitu i zkušenosti z tuzemské nevyšší soutěže i mládežnických reprezentací. Znám jej ze svého působení u dorostenecké reprezentace s jeho plusy i minusy a především předpoklady využitelnosti na různých postech v ofenzivní činnosti," představil novou boleslavskou akvizici pětapadesátiletý Hoftych, jenž na dotyčné adrese vládne od letošního února.

Za tým ze středočeské Lokotrans arény může Vaníček po boku Matějovského, Škody, Suchého či Skaláka debutovat už 24. června v přípravě proti Slovanu Liberec.

Opačným směrem - zatím jen na roční hostování s opcí na případný přestup - pro změnu putoval jeho ofenzivně laděný vrstevník Ladislav Mužík, který je odchovancem Pardubic a v minulosti si zahrál také za Chrudim.

Kozák vůbec neřešil, zda bude mít v Hradišti nějaké mimofotbalové vyžití, nebo že si finančně o něco pohorší...

Zdroj: fkmb.cz