Krmenčík se stal překvapivě opět kolegou Kúdely. Bývalý šéf Dortmundu vysvětlil, proč ho nalákal do Indonésie...

Krmenčík se stal překvapivě opět kolegou Kúdely. Bývalý šéf Dortmundu vysvětlil, proč ho nalákal do Indonésie...
OBSAHUJE OHLASY

Indonéská Persija Jakarta se v nadcházející sezoně 2022/2023 nebude spoléhat pouze na jednoho Čecha. Po Ondřeji Kúdelovi, který se dočkal velmi vřelého přijetí, byl totiž oznámen i příchod Michaela Krmenčíka.

Trenér Persije Thomas Doll je optimisticky přesvědčen o tom, že příchod exlávisty, jemuž ovšem mise v Edenu až ta tak nevyšla, může pomoci Osvaldo Haayovi a spol. k velké spoustě branek.

"Mluvil jsem s Michaelem před několika dny. Byl moc šťastný, že jde do Persie. Je to hráč, kterého náš tým momentálně potřebuje, protože hraje na pozici středního útočníka, má skvělé fyzické dispozice a má zkušenosti s hraním v evropských soutěžích," informoval německý odborník, který dříve vedl Apoel, Hannover, Ferencvaros i Dortmund.

Kouč poděkoval vedení Persije, že mu splnil jeho přání a nyní doufá, že bude tým ještě konkurenceschopnější. "Děkuji vedení, že podepsalo Michaela i Ondřeje Kúdelu. Nyní má náš tým dva zahraniční hráče. Čekáme ještě jednoho cizince a asijského fotbalistu," přiblížil na oficiálních stránkách klubu šestapadesátiletý Doll.

Někdejší útočník Paoku Soluň i Brugg by měl ve čtvrtém nejlidnatěšjím státě světa, který je tvořen více než 17 tisíci ostrovy a v němž je největší počet obyvatel hlásících se k islámu, působit příští tři sezony. Také on se totiž svému novému zaměstnavateli upsal do roku 2025.

Persija, jež hraje na Patriot stadionu pro 30 tisíc diváků, bude v nadcházejícím ročníku obhajovat osmou pozici. Úřadujícím šampionem soutěže jsou Bali United.

Mané zvyšuje atraktivitu nejen Bayernu, ale i celé bundesligy. Jak ho vnímají mnichovské ikony Salihamidžič a Kahn?

Zdroj: persija.id