Slovácko už několik dní pohřešuje Ciciliu, který pokračování v Uherském Hradišti téměř jistě nepodepíše...

Slovácko už několik dní pohřešuje Ciciliu, který pokračování v Uherském Hradišti téměř jistě nepodepíše...

To, že si Slovácko pořídilo na ofenzivní část soupisky Libora Kozáka i Patrika Brandnera, není náhoda.

Reprezentant Václav Jurečka už je pryč a ke konci směřuje i mise útočného obra Rigina Cicilii, jenž už se několik dní nepřipravuje s výběrem Martina Svědíka a nikdo v klubu neví, kde je.

Bez tří centimetrů dvoumetrový forvard z Curacaa, jenž na Moravě střídal dobré výkony se slabšími, má přitom v Uherském Hradišti platnou smlouvu ještě na týden a na stole mu navíc leží nabídka na novou pracovní dohodu.

"Netuším, kde je," citoval web isport.blesk.cz sportovního manažera čerstvého vítěze domácího poháru Veliče Šumulikoskiho, který doplnil, že mu Slovácko nabídlo stejné podmínky, jako měl doteď.

Trenérský štáb nad tím jen kroutí hlavou a s bývalým hráčem Waalwijku či Rody Kekrade už se ve svých plánech rozloučil...

"Měl určité úlevy kvůli zranění, ale trénoval. Od pondělí už s námi není. Tohle jsem ještě nezažil," přitalal asistent Josef Mucha, jehož slova nabídl portál iSport.cz.

V posledních dnech byl spojován např. s konkurenčním Zlínem, jehož kouči Janu Jelínkovi by se v kádru líbil. V tuto chvíli je však pravděpodobnější možný odchod na lukrativní Blízký východ.

Jemelka? Jílek slýchá, že se kolem něj manažeři točí, ale nic konkrétního prý na stole není. Ani Sparta...

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.