Real si vytipoval vhodnou náhradu za stárnoucího Kroose. Které dvě tváře chce obětovat?

Real si vytipoval vhodnou náhradu za stárnoucího Kroose. Které dvě tváře chce obětovat?

Real Madrid sice nepochybuje o přínosu německého středopolaře Toniho Krosse, nicméně zároveň vnímá, že už nepatří mezi nejmladší. Dvaatřicetiletá opora sice má i nadále důvěru kouče Carlaa Ancelottiho, přesto italský stratég hledá služebně mladší tvář, která by mohla po jeho boku vyrůst. A možná není ani náhodou, že lovit chce v rodné zemi.

Podle italského portálu CMW je Bilý balet připraven zvýšit svůj zájem o záložníka Interu Milán Nicola Barellu. Ten se etabloval v jednoho z nejlepších záložníků Serie A a aktuálně na jeho schopnosti spoléhá Inter Milán, dříve pak třeba Cagliari. Pětadvacetiletý středopolař pomohl výraznou měrou k zisku titulu a je jasné, že se jej Nerazzurri nebudou chtít zbavit za každou cenu.

Španělský královský klub se sídlem na San Bernabéu ale umí být přesvědčivý a v tomto případě by neváhal obětovat hned dvě své akvizice ve snaze uspět v zisku Barelly. Údajnými muži na odstřel mají údajně být Daniho Ceballos a Nacho Fernández.

Zájem o Barellu není ze stranu Realu krátkodobý, ale dříve všechny zprávy naznačovali, že Los Blancos jsou ochotni ještě počkat, o to více, když kádr posílil Aurélien Tchouameni z Monaka. Nyní se však rojí zvěsti, že Real chce reagovat na fakt, že Kroos prodloužení spolupráce nepodepsal, ačkoliv mu smlouva vyprší již za rok.

Zdroj: thehardtackle.com