Kuchta si prý Spartu vybral sám. Svou roli mají hrát i peníze...

Kuchta si prý Spartu vybral sám. Svou roli mají hrát i peníze...

Nová skutečnost je pro fanoušky Slavie bezesporu šokem. Jan Kuchta nejenže jednal se Spartou o možném přestupu, aktuálně se však zdá, že nic nechybí tomu, aby byl tento transfer velmi brzy hotov. Bývalý slávistický útočník si má přijít na hromadu peněz a přesun na Letnou si prý dokonce sám vybral

Kuchta je momentálně stále hráčem Lokomotivu Moskva, avšak nijak se netají tím, že nemá zájem v Rusku nadále pokračovat.

Jeho návrat domů byl již několikrát propírán. Návrat do Prahy byl jasnou variantou, ovšem málokdo by čekal, že místo Edenu zamíří reprezentační útočník na Letnou.
S ohledem na gradující situaci se nezdá, že by přestupu něco bránilo.

S novými informacemi totiž přispěchal známý novinář Luděk Mádl, jenž má vskutku spolehlivé zdroje. A podle těch si Kuchta Spartu vybral sám, jeho rozhodování také zřejmě ovlivnily peníze.

"Když se Slavie dozvěděla, že se Kuchta nechce vrátit do Ruska, nabídla mu smlouvu a Lokomotivu zpětný odkup za 5 milionů eur.
Hráč si ale vybral Spartu, kde údajně dostane 1.6 milionu Kč + bonusy. Měl by přijít na roční hostování za 1 milion eur s opcí. V případě jeho uplatnění Sparta doplatí Lokomotivu 4 miliony eur,“ uvedl Mádl na svém twitterovém účtu.

V dalším twitterovém vláknu podotýká, že Sešívaní nepřijdou o peníze, jenž jim byly přislíbeny, za předpokladu dalšího přestupu Kuchty.
Lokomotiv je zavázán vyplacením 5 milionů eur. A podle Mádla je ruský klub svému závazku oddán.

ZdroJ: twitter.com/LudekMadl

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.