Hráči, kteří nebudou pracovat na 150 procent, tu nemohou být. Ve Spartě se to tolerovat nebude, upozorňuje Sivok

Hráči, kteří nebudou pracovat na 150 procent, tu nemohou být. Ve Spartě se to tolerovat nebude, upozorňuje Sivok

Tomáš Sivok (38) byl mimo sparťanské prostředí dlouhých čtrnáct let a i když už mu nevyšel návrat hráčský, ten funkcionářský si dost užívá...

Letenskému "S" totiž fandil odjakživa a za Spartu si dokonce zahrál ve dvou různých časových etapách, s tím, že mu přineslo pět trofejí - dvě v lize a tři v poháru.

"Podívejte se mi na ruce. Jen o tom začnete mluvit, mám husinu. Táta je velký sparťan, já tady odehrál čtyři a půl roku. Když jsem se sem vrátil a poprvé oblékl sparťanské tričko, hned jsem posílal domů synovi fotku," ozřejmil v interview pro server idnes.cz někdejší stoper Maccabi Petah Tikva, Bursasporu, Besiktase nebo Udinese.

Ke své nové roli přistupuje velmi zodpovědně a to samé bude čekat také od hráčů áčka, které už čeká na ligový primát od roku 2014.

"Hráči, kteří nebudou pracovat na 150 procent, tu nemohou být. Ve Spartě se to tolerovat nebude. Neexistuje, aby někdo jen tak proplouval. Zůstat mohou jen ti nejlepší. Ti, kteří si Sparty váží," doplnil na portálu idnes.cz nový manažer sparťanského áčka, jehož první střet s podobnou prací nastal v Dynamu České Budějovice.

Ztracený syn, gólostroj v útlumu i šikula z Brazílie! Která z plzeňských posil zamíří do základu?

Zdroj: idnes.cz