Zahraje si Škriniar s Messim? Inter první nabídku smetl ze stolu. Kolik ještě musí šejci přidat?

Zahraje si Škriniar s Messim? Inter první nabídku smetl ze stolu. Kolik ještě musí šejci přidat?

Slovenský reprezentační obránce se zatím z Milána do Paříže stěhovat nebude. Důvodem je přestupová částka za sedmadvacetiletého zadáka. Nicméně jednání nadále budou pokračovat.

Vedení Interu odmítlo nabídku PSG Za Škriniara v podobě 60 milionů eur a středopolaře Juliana Draxlera. Právě německý záložník je v nabídce překážkou. Inter požaduje pouze finanční kompenzaci, protože v následující sezoně potřebuje snížit náklady na platy hráčů o 10 až 15 procent a příchod Draxlera by tento záměr značně zkomplikoval.

Klub sídlící na San Siru požaduje minimálně 70 milionů eur. Podle nejnovějších informací by PSG mohlo nabídnout 76 milionů, z toho by 61 byl základ a 15 milionů v bonusech v průběhu dvou sezón.

Škriniar hraje za Inter od roku 2017 a smlouva mu končí příští léto, takže pro milánský celek je nyní ideální čas dostat za tohoto slovenského reprezentanta dostatečné odstupné. Kromě PSG ještě zájem projevuje Chelsea a Tottenham. Rovněž není vyloučené, že pětadvacetiletý obránce prodlouží kontrakt s Interem.

Zdroj: sport.aktuality.sk

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.