FK Maraton Pelhřimov oslavil 100 let se spoustu fotbalových celebrit. Koller byl zařazen do knihy rekordů

FK Maraton Pelhřimov oslavil 100 let se spoustu fotbalových celebrit. Koller byl zařazen do knihy rekordů

Chvíli to sice trvalo, ale nakonec to přišlo. Internacionál Jan Koller se dočkal díky svým reprezentačním statistikám do domácí knihy rekordů.


Může za to jeho 55 mezinárodních tref v trikotu národního mužstva a "Dino" si převzal certifikát přímo v Pelhřimově, kde se každým rokem pořádá Festival rekordů a kuriozit.

"Kdo jiný by měl být zapsán v kapitole o fotbale na prvním místě než Honza Koller," vzkázal prezident agentury Dobrý den Miroslav Marek.

Sám devětačtyřicetiletý kanonýr tak mohl rozdávat úsměv za úsměvem. "Jsem rád, že tady budu taky zapsán a budu mít na to památku," přidal internacionál.

Někdejší střelec Anderlechtu či Dortmundu převzal svůj dokument před exhibičním zápasem ke stému výročí založení klubu FK Maraton Pelhřimov.

Přítomna byla i rekordní návštěva. "Jsme rádi, že i s Honzou Kollerem tady můžeme oslavit naše výročí," pochvaloval si prezident celku z Pelhřimova Miroslav Vacek.

Ten pozval na onen slavnostní zápas také celou řadu dalších známých tváří včetně Antonína Panenky, Vladimíra Šmicera, Ivana Haška, Davida Holoubka, Petra Rady Luboše Kubíka či Davida Lafaty.

Je super, že tu budeme tři Češi, se kterými si můžeme říct něco česky a pokecat o naší zemi, hlásí z Jakarty Krmenčík

 Zdroj: ČT Sport