Sivok je velký odborník, prošel svět, je zkušený a ví, jak se dělá velký fotbal, chválí nového kolegu Horňák

Sivok je velký odborník, prošel svět, je zkušený a ví, jak se dělá velký fotbal, chválí nového kolegu Horňák

Majitel deseti českých titulů Michal Horňák, jenž zodpovídá za rezervní tým slavného "S", má ve sparťanských strukturách nové kolegy, s nimiž ho čeká úzká spolupráce.

Po Pavlu Vrbovi převzal áčko Brian Prisek. "Už jsme spolu mluvili, je to velmi sympatický chlapík. Věřím, že Spartu povede tam, kam všichni chceme, tedy za úspěchy," pronesl v interview pro sport.cz vicemistr Evropy z roku 1996.

Komunikovat bude i s novým manažerem prvního mužstva Tomášem Sivokem. "Určitě dobrý krok k ještě lepšímu propojení áčka s béčkem a také mládeže. Sivi je velmi komunikativní člověk, řekl bych, že velký odborník. Prošel svět, je zkušený a ví, jak se dělá velký fotbal," pochválil nového spolupracovníka šéf béčka, které nově nebude hrát FNL na Strahově, nýbrž na stadionu Viktorie Žižkov.

Nelákala by ho do budoucna nějaká nová trenérská výzva? Pravděpodobně nikdo nečeká, že by bývalý zadák Sparty, Linze, Hornu či Opavy strávil u rezervního družstva dalších patnáct let...

"Neberu to tak, že jsem schovaný. Jsem spokojený, práce s mladými v béčku mě pořád naplňuje. Vidím, jak se kluci zlepšují, mají obrovskou chuť a motivaci. Však jsme jako nováček byli ve druhé lize hned pátí. Má to smysl! Kdyby ne, tak mé vnitřní já by mi řeklo, že je čas změnit působiště," ujistil na stránkách sport.cz dvaapadesátiletý odborník, jehož tým prohrál v prvním duelu léta s Chrudimí 0:3.

Snad už i Čvančara pochopil, o čem to ve Spartě je, říká Siegl. Jak vidí Sadílka s Kuchtou a jaký názor má na Priskeho?

Zdroj: sport.cz