Viktoriáni zeštíhlují svůj kádr. Káčer se vrací na Slovensko, kde může zůstat i natrvalo

Viktoriáni zeštíhlují svůj kádr. Káčer se vrací na Slovensko, kde může zůstat i natrvalo

Aktuální český mistr ze západního koutu republiky se připravuje na novou sezónu a analyzuje, jakou podobu by měl mít kádr před prvními soutěžními zápasy. Vedení Plzně se domnívá, že aktuální počet hráčů v kabině je až příliš vysoký, proto má v plánu některé součástky ze svých řad uvolnit. Tento řez se týká i slovenského záložníka Miroslava Káčera.

Šestadvacetiletý středopolař se vrací do rodné země, odkud předloni v létě odcházel ze Žiliny právě do Viktorie. Za Plzeň od té doby stihl odehrát 49 soutěžních zápasů, ve kterých si připsal tři branky. Nyní se vrací na Slovensko, kde se domluvil na ročním hostování s Dunajskou Stredou.

"Náš kádr je nyní velmi široký a s Mirem jsme se domluvili, že pro něj v tuto chvíli bude hostování nejlepší variantou. V Dunajské Stredě by měl patřit k důležitým hráčům a já mu přeji, aby se mu v novém dresu dařilo," okomentoval odchod Káčera generální ředitel a majitel klubu Adolf Šádek.

Káčer byl v Plzni využíván především jako střídající hráč. Více prostoru se mu dostalo v uplynulé sezóně hned v úvodu díky početné marodce Viktoriánů, ale poté se ze základní sestavy opět vytratil. Dunajská Streda si jej otestuje v rámci ročního hostování, ale součástí dohody je i možná opce.

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.