Jovovič je opět v české lize: Měl jsem ještě nějaké možnosti, ale když šlo o Jablonec, tak jsem moc nerozmýšlel

Jovovič je opět v české lize: Měl jsem ještě nějaké možnosti, ale když šlo o Jablonec, tak jsem moc nerozmýšlel

Technický záložník Vladimír Jovovič se zas a znovu vrací do Jablonce a na Střelnici bude oblékat zelenobílý trikot s pětadvacítkou na zádech opět po roce.

"Jsem rád, že jsem zpátky v Jablonci. Nečekal jsem, že to bude tak rychle, ale přemýšlel jsem o tom, že se do Jablonce někdy vrátím. Měl jsem ještě nějaké možnosti, ale když šlo o Jablonec, tak jsem moc nerozmýšlel. Tady jsem doma, znám to tady a znám i český fotbal," nechal se slyšet v interview pro klubový web nový svěřenec Davida Horejše.

Na nového kouče se těšil. "Jsem rád, že tu je. Hrál jsem proti němu dost zápasů a vždy to bylo těžké proti Českým Budějovicím. Ví, co chce hrát, co chce od hráčů, jakou má taktiku a fotbalové myšlení. My to musíme plnit, odehrát dobře přípravné zápasy, zvládnout soustředění a připravit se na sezónu, aby se Jablonec vrátil tam, kde byl poslední čtyři roky," objasnil na stránkách fkjablonec.cz černohorský středopolař s minulostí v Crvene Zvezdě Belěhrad či Spartaku Subotica.

K severočeské družině se připojil později kvůli plnění reprezentačních povinností. "Hned od začátku to je hodně náročné, je to těžké, ale jsme fotbalisti a profesionálové, musíme to vydržet. Takhle je to lepší, protože se dobře připravíme na sezónu," pokračoval sedmadvacetiletý fotbalista, jenž strávil poslední ročník v černohorské First League a během třiadvaceti startů a 1615 odehraných minut zaznamenal čtyři branky.

Snad už i Čvančara pochopil, o čem to ve Spartě je, říká Siegl. Jak vidí Sadílka s Kuchtou a jaký názor má na Priskeho?

Zdroj: fkjablonec.cz