Salah ukončil spekulace o odchodu a podepsal nový kontrakt na Anfieldu

Salah ukončil spekulace o odchodu a podepsal nový kontrakt na Anfieldu

Egyptský fotbalista Mohamed Salah bude i nadále oblékat dres FC Liverpool. Třicetiletý útočník podepsal s druhým celkem loňské Premier League nový kontrakt. Protože jeho délku klub nezveřejnil, domnívají se britská média, že by měl platit do roku 2025.

Salah tak podpisem nové smlouvy ukončil veškeré spekulace o své budoucnosti. Současná smlouva fotbalisty, který doposud v dresu „The Reds“ nastřílel v 254 zápasech ve všech soutěžích 156 gólů, by vypršela s koncem sezóny 2022/2023. Egyptský reprezentant přišel na Anfield Road v roce 2017 z římského AS a id té doby s klubem oslavil titul Premier League (2019/2020), Pohár FA i Ligový pohár (2021/2022), vítězství v Lize mistrů (2019) a Superpoháru UEFA (2019) a MS klubů (2019).

„Cítím se skvěle a jsem nadšený, že budu moci získat s klubem další trofeje. Je to šťastný den pro všechny,“ nechal se slyšet fotbalista, kterého zvolila Asociace fotbalových novinářů hráčem Premier League za uplynulou sezónu. „Vyžádalo si to určitý čas, ale nyní je vše hotové a můžu se koncentrovat na další období.“

„Každý viděl, že v uplynulých pěti či šesti letech se náš tým neustále zlepšoval, v minulé sezóně jsme byli blízko k tomu, abychom získali čtyři trofeje, ale bohužel jsme v závěrečném týdnu sezóny naopak dvě z nich ztratili. Podle mě jsme v dobré pozici rozdat si to s každým soupeřem o každou trofej. Podepsali jsme nové hráče. Nyní potřebujeme pouze i nadále tvrdě pracovat a mít dobrou vizi s pozitivním myšlením, abychom mohli opět útočit na ty nejvyšší pozice“ dodal Salah pro klubový web.

Zdroj: liverpoolfc.com

Straky vyhlašují nálet na nového dirigenta obrany. Kteří adepti by mohli dorazit do St. James' Parku?