Manchester United okradl Lyon a přivítá první letní posilu

Manchester United okradl Lyon a přivítá první letní posilu

Krádež. Jinak se to nazvat ani nedá, protože tato akce byla jako kulový blesk. Přestup mezi kluby z Feyenoordu a Lyonu už byl skoro hotov, když se do toho vložil Manchester United a tuto přetahovanou zkrátka přehodil vyšší nabídkou.

V tomto přestupovém období nejde o nijak zvlášt vyjímečnou věc. Přestup se dá do pohybu a obě strany jsou téměř dohodnuty na všem potřebném, když se ovšem svůj objeví další klub, který chce daného hráče "vyfouknout" lepší nabídkou. 

To se stalo například u přestupu brazilského šutéra Richarlisona, který přestoupil do Tottenhamu Spurs, ale v onen osudný den podpisu smlouvy nabídla Chelsea o 10 miliónů liber víc. Zde však tento "hijack" nevyšel a Brazilec opravdu se Spurs podepsal. 

Jiný případ je však u mladého levého beka z Feyenoordu - Tyrella Malacii. Ten měl na dosah přestup do Lyonu, ale právě v poslední chvíli přišli s nabídkou United a ono to vyšlo. Čekalo se na vyjádření ze strany hráče a nemusíme si nalhávat, United je o trochu věhlasnější adresa. 

Tato posila dává všechen smysl, protože je pčřesně podle gusta trenéra ten Haga. Tyrell Malacia je 22letý levý bek, který ve Feyenoordu zářil a svůj přestup si zasloužil. Ten Hag si ho všiml už v zápasech s Ajaxem a i díky jeho věku a schopnostem se jedná o skvělou posilu. 

United nezažili dobrou sezónu a tak se dokonce spekuluje i o odchodu největší hvězdy - Cristiana Ronalda, který měl požádat o uvolnění kvůli touze hrát Ligu Mistrů. Na druhou stranu to vypadá, ze Barcelona svolí a Erik ten Hag si přivede první velké jméno - Frenkieho de Jonga.  Ukradne ho někdo v posledních chvílích jednání tak jako Tyrella Malaciu?

zdroj: Fabrizio Romano