Bylo by fajn, kdyby přišel urostlý forvard, nabádá zlínské vedení Vukadinovič. Jak velkou sílu podle něj ševci mají?

Bylo by fajn, kdyby přišel urostlý forvard, nabádá zlínské vedení Vukadinovič. Jak velkou sílu podle něj ševci mají?

Jednatřicetiletý křídelník Vukadin Vukadinovič z FC Trinity Zlín by mohl brzy dostat české občanství.

"Splnil jsem desetiletou lhůtu pobytu, a tak by nic nemělo bránit, abych občanství do konce roku získal. Když se to skutečně povede, budu rád. V Česku se mi žije skvěle, je to můj druhý domov," ozřejmil v rámci interview pro sport.cz srbský rychlík.

Aktuálně si užívá i svůj pobyt v Baťově městě, kde se nedávno upsal na dva roky a to i přesto, že by si mohl jinde vydělat ještě o něco více...

"Spíš jsem upřednostnil pohodu, kterou ve Zlíně mám. Život tady mi vyhovuje. Vím, že to v minulosti neměli se mnou trenéři mnohdy lehké. V roce 2017 jsem odtud navzdory prvenství v MOL Cupu utíkal za lepším. Nyní jsem zpátky a jsem spokojený. Se zlínským koučem Jelínkem mám dobrý vztah," poodkryl na webu sport.cz ofenzivní hráč, který prošel oběma slavnými "S" a v posledních letech kopal také za Boluspor, Radnični Niš, Karvinou či Teplice.

V závěru jarní části ho bylo možno zastihnut buď na krajích hřiště, nebo na hrotové pozici. Kde by se viděl v ročníku 2022/2023? "Nevybírám si. Tam, kde mě trenér postaví, se snažím podat co nejlepší výkon. Ale bylo by fajn, kdyby přišel urostlý forvard, který by podstupoval souboje, a já bych za něj zabíhal," přednesl své přání sportem.cz citovaný vytáhlý rodák z Bělehradu.

A co cíle pro příští sezonu? "Odešli nám Conde, Vraštil či Matejov, avšak jiní hráči za ně přišli. Jádro mužstva je pospolu už hodně dlouho, v týmu určitě kvalita a potenciál jsou. Aspoň prostřední skupina o sedmé až desáté místo by nám určitě slušela. Věřím, že nám to bude klapat," zakončil na sport.cz "Vuky", jenž nosí na zádech devadesátku.

Vrátil se fotbalově jiný hráč. Vím a sám v sobě cítím, že týmu mám co dát, neskrývá sebevědomí Valenta

Zdroj: sport.cz