Weber na jihu pořád nemá dost: Chceme vzít ještě jednoho dva hráče, kteří nám pomohou v základu, ne pouze v počtu

Weber na jihu pořád nemá dost: Chceme vzít ještě jednoho dva hráče, kteří nám pomohou v základu, ne pouze v počtu

Dynamo České Budějovice před pár dny přehrálo v Hluboké nad Vltavou druholigovou Duklu (3:1) a podíleli se na tom výhradně jihočeští mladíci Matoušek, Čoudek a Hais.

Poprvé v barvách klubu se ukázaly také nové posily a la Tomáš Zajíc nebo Roman Potočný, což se však neslo ve znamení zkoušek.

"Zajíce jsme zkoušeli na jiné pozici, chceme si do ligy nachystat dvě, tři rozestavení, abychom byli trochu variabilní. Roman Potočný hrál na levé pozici a v závěru byla vidět jeho síla. Prokázal kvalitu," okomentoval čerstvé akvizice kouč Jozef Weber, jenž udělil zkušenému Michalu Škodovi volno, protože ho dobře zná a v akci chtěl vidět jiné.

Mohl by dorazit před odjezdem na herní soustředění ještě někdo? Vzhledem ke ztrátám Mihálika, Van Burena i Valenta se to zdá být dost pravděpodobné. "Mužstvo zůstalo po kupě, odešel Van Buren a Mihálik, tomu jsme zabránit nemohli, přišli Potočný, Zajíc, místa se doplnila. Mysleli jsme si, že zůstane Valenta, tam se ještě nějakou snahu snažíme vyvinout. Chceme vzít ještě jednoho nebo dva hráče, kteří nám pomohou v základní sestavě, ne pouze v počtu," pokračoval na dynamocb.cz bývalý šéf Karviné či Bohemians Praha 1905.

Svůj nový kádr už stačil poznat a zatím nemá námitky. "Necelé dva týdny už jsou celkem dlouhá doba. Máme spolu takové manželství, minulý týden jsme spolu byli od rána do večera, tento týden také. Stačili jsme se poznat, zatím si na nervy nelezeme," uzavřel na dynamocb.cz nový trenér značky ze Střeleckého ostrova, kterou čeká v sobotu v Temelíně střet s Vlašimí.

Hradec hlásí posilu do branky! Z Slovácka přichází Slovák Bajza

Zdroj: dynamocb.cz