Čtyři zápasy, čtyři porážky. Zápotočný pořád Příbram nezvedl: Menší útěcha je, že stále zkoušíme nové hráče

Čtyři zápasy, čtyři porážky. Zápotočný pořád Příbram nezvedl: Menší útěcha je, že stále zkoušíme nové hráče

Příbramské léto zatím mnoho radosti nenabízí a zdaleka za to nemohou jen červnové vysoké prohry s Hradcem Králové (1:5) a Mladou Boleslaví (7:1).

Středočeský celek sídlící u řeky Litavky totiž nezvládl ani následující dva duely. Nejprve těsně podlehl Pardubicím a následně ho při premiéře na domácím trávníku jednoznačně přehrála hostující Vlašim, jíž nadále úspěšně vede Martin Hyský.

Hlavní trenér Tomáš Zápotočný tak opět mnoho důvodů ke spokojenosti neměl. "Zápas nám vyloženě nevyšel. Hlavně převládala nepřesnost a nebyli jsme vůbec schopni reagovat na výbornou Vlašim. Soupeř vypadal sehranější a kompaktnější," podotkl na webu fkpribram.cz jednačtyřicetiletý odborník, který převzal Příbram loni v listopadu.

"Pro nás je menší útěcha, že stále zkoušíme nové hráče. Byly určité pasáže, kdy jsme propadali jak v pressingu, tak i v bloku a to byl největší problém. Vlašim nás jednoznačně přehrála a zaslouženě vyhrála," pochválil protivníka ze stejné soutěže spolupracovník Marka Nikla, jemuž se svého času podařilo hned dvakrát ovládnout tureckou Süper Lig.

Další šance na první letní výhru pro 1. FK nastane již devátý červencový den, kdy změří síly s rezervou Českých Budějovic.

Wágner, Osmančík, Dudl a spol. svého šéfa Zápotočného příliš nepotěšili. Od Hradce a Boleslavi obdrželi 12 gólů

Zdroj: fkpribram.cz