Pilař o současné Viktorii: Už když jsem přišel, tak jsem cítil, že je tu velká kvalita a konkurence. Tak to má být

Pilař o současné Viktorii: Už když jsem přišel, tak jsem cítil, že je tu velká kvalita a konkurence. Tak to má být

Plzeňští už se nějakou dobu nalézají v rakouském Westendorfu a v úterý změří na tyrolské půdě síly s rumunským Botosani.

V útulném prostředí alpského areálu nechybí jak Filip Kaša s Janem Sýkorou, tak Václav Pilař, který byl oznámen jako letní posila číslo 1.

"Máme tu vše, co potřebujeme. Je tu krásné hřiště a zázemí, které dobře známe, počasí nám rovněž přálo, takže první trénink proběhl tak, jak měl," liboval si na webu fcviktoria.cz exjablonecký křídelník.

Exreprezentant Česka už je na onom místě poněkolikáté. "Vždycky jsem sem hrozně rád jezdil, protože tu jsou skvělé podmínky pro všechno. I nyní jsem tedy vyrazil s nadšením a těšil jsem se. Musím říct, že za ta léta se to tu změnilo ještě k lepšímu," ocenil tamní prostředí třiatřicetiletý středpolař.

Aktuálně Viktoria pracuje s třiadvaceti hráči do pole a třemi gólmany. "Už když jsem přišel, tak jsem cítil, že je tu velká kvalita a konkurence. Tak to má být. Pracujeme na tom, aby si to co nejlépe sedalo. Máme za sebou nějaké přátelské zápasy a další nás nyní čekají. Musíme se tedy koncentrovat na to, abychom se stále zlepšovali, nikdo se nezranil a byli jsme všichni připravení na předkola," doplnil západočeský navrátilec, jenž v posledních letech prošel i Libercem nebo Sigmou.

Berkovec a spol. nám ukázali, že ještě musíme vylepšit hodně věcí, abychom byli připravení, hlásí Zmrhal

Zdroj: fcviktoria.cz