Trenér Hoftych mě v kabině představil tak, že jsem gorila, na kterou nejsou boty, ale beru to pozitivně, říká Polaček

Trenér Hoftych mě v kabině představil tak, že jsem gorila, na kterou nejsou boty, ale beru to pozitivně, říká Polaček

Mladé Boleslavi se po čtyřech letech vrátil slovenský brankář Martin Polaček, který strávil poslední sezony v Levski Sofia, respektive v Podbeskidzie Bielsko-Biala.

"Kdyby se mi tu nelíbilo, nevracel bych se sem. Už když jsem tu byl poprvé, byl jsem spokojený. Byla tu skvělá parta, vše bylo super. Poznal jsem, že stejné je to tu i teď. Perfektní parta, kluci, trenéři. Neměl jsem důvod nevracet se," citoval web sport.cz robustního strážce svatyně, který našel v kádru ze své předešlé mise trio Matějovský, Šeda a Ladra.

Bezmála dvoumetrový rankář, jenž byl v zátěžových testech v Boleslavi mezi prvními, beze zbytku přijal i přezdívku "Hulk", které se poprvé dočkal právě ve městě automobilů. "Zůstala mi. I v Polsku mi říkali, že jsem velký jako Hulk. Jsem rád, že jsem tak specifická osoba a lidé si mě díky tomu zapamatují. I trenér mě v kabině představil tak, že jsem gorila, na kterou nejsou boty. Ale beru to pozitivně. Jsem usměvavý a tahle sranda mi vůbec nevadí. I sám ze sebe si umím udělat legraci," ozřejmil na sport.cz zkušený brankář, který se svému tělu věnuje šest hodin denně a je rád, že mu drží po kupě, což je hlavní.

A jak vidí někdejší gólman Zbrojovky, Dunajské Stredy či Slovanu Bratislava současnou boleslavskou kvalitu? "V mužstvu je velmi dobrá atmosféra, to je podle mě nejdůležitější. Je tu dobrý mix hráčů. Věřím, že dobře odstartujeme a že nám to v lize půjde. Jsem maximalista, chci být co nejvýš. Nechci však vyhlašovat, že bychom chtěli být mistři, druzí nebo třetí. Chceme jít od zápasu k zápasu, to je hlavní, nelze myslet hned na konec ligy. Musíme do toho dát všechno. Každopádně věřím, že skončíme v první polovině tabulky," uzavřel na sport.cz dvaatřicetiletý rodák z Prešova, pro nějž je stále cílem i návrat do slovenského národního mužstva.

Stoch ani Mak by za Kuckou dorazit neměli. Proč Slovan nechce volného exslávistu, který hrál naposledy za Liberec?

Zdroj: sport.cz