Přijdou Souček s Coufalem o spoluhráče? Po Diopovi touží nováček Premier League Fulham

Přijdou Souček s Coufalem o spoluhráče? Po Diopovi touží nováček Premier League Fulham

Podle fotbalového serveru 90min.com se snaží nováček Premier League Fulham, za který hraje i Slovák Rodák, získat obránce West Hamu Issu Diopa. Konkurenta o jeho služby má však velkého. Po Diopovi lačně touží i ve francouzském Lyonu.

„Kladivářům“ se v létě povedlo přivést do obrany Nayefa Aguerda z Rennes a právě vedení West Hamu je proto otevřený možnosti, že by pětadvacetiletý Diop mohl londýnský klub opustit. A velký zájem projevil francouzský Lyon.

Ovšem do boje se nyní podle 90min.com výrazně přihlásil nováček Premier League Fulham, který potřebuje posílit tým zkušenými hráči. A předpokládá se, že by anglický celek byl schopen předložit Londýňanům nabídku kolem 15 milionů liber (více než 439 milionů korun), což převyšuje částku nabídnutou Francouzi.

Sám Diop odehrál za poslední dvě sezóny v silném Moyesově kádru pouze 31 zápasů.

Pokud by se přesun do Craven Cottage přeci jen uskutečnil, Diop by se mohl stát novým spoluhráčem Andrease Pereiry, který je před dokončením přestupu do Fulhamu z Manchesteru United. Právě nováček Premier League se před novou těžkou sezónou snaží o výrazné posílení svého kádru. Fulham už letos v létě podepsal Joaa Palhinhu ze Sportingu CP a Kristiana Sekularaca z Juventusu, blízko je také hostování křídelníka Šachtaru Doněck Manora Solomona.

Zdroj: 90min.com

Ten Hag chce dostat United zpět na vrchol. I kvůli tomu zavedl v týmu pět pravidel. Bez výjimek

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.