Klokani se přesunují za zahraničními soupeři do Rakouska, trenér Veselý nechal doma těchto 5 jmen...

Klokani se přesunují za zahraničními soupeři do Rakouska, trenér Veselý nechal doma těchto 5 jmen...

Kádr Bohemians Praha 1905 se v pátek přesunuje na herní soustředění do Horního Rakouska a své tréninkové zázemí nalezne ve městě Bad Hall, který se nalézá zhruba 40 kilometrů jižně od Lince.

Klokani narazí během týdne na tři soupeře. V sobotu se utkají s celkem St. Pölten, druhý duel odehrají v úterý proti Újpest FC a poslední prověrkou před návratem do Česka bude FC Liefering.

Kempu se účastní 22 hráčů do pole a tři gólmani. Pět hráčů se tak k našim jižním sousedům nevydalo. Zatímco Radek Lehovec, Michal Vrána a Vladimír Zeman se zatím vrací do béčka, Daniel Mareček dostal od vedení svolení k hledání nového angažmá a Tomáš Necid pokračuje v rekonvalescenci po operaci kolena na domácí půdě.

Zelenobílá výprava v čele s hlavním trenérem Jaroslavem Veselým se vrací do metropole 15. července a poslední dva týdny přípravy ji tak čekají v domácích podmínkách. Generálka na Fortuna:ligu je v plánu 24. 7. a to v Ďolíčku proti druholigového Příbrami, která by mohla být dle dosavadních výsledků poměrně snadným soustem.

Soupiska Bohemians 1905 do Rakouska:

Brankáři: Hugo Jan Bačkovský, Lukáš Soukup, Roman Valeš

Obránci: David Bartek, Martin Dostál, Lukáš Hůlka, Adam Kadlec, Daniel Köstl, Daniel Krch, Antonín Křapka, Martin Nový, Denis Vala, Stefan Vilotić

Záložníci: Michal Beran, Martin Hála, Petr Hronek, Adam Jánoš, Josef Jindřišek, Jan Kovařík, Roman Květ, Vojtěch Novák, Ondřej Petrák

Útočníci: Matěj Koubek, Ladislav Mužík, David Puškáč

Jak zrušit 2. ligu? Nařídit jí v krizi umělé vyhřívání. Stane se přeborem ligových béček? LFA dala efotbalu za pravdu!

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.