Juventus chystá boje o titul! Přichází Pogba a Di Mária

Juventus chystá boje o titul! Přichází Pogba a Di Mária

Po dvou letech bez titulu je čas. Juventus se poslední dva roky výkonnostně trápil a nepředváděl hru, kterou by demoloval celou Itálii. Dokáže se "Stará dáma" zvednout i díky dvěma novým hvězdám?

Je čas se znovu vrátit na výsluní. Stejnou myšlenku zaujalo vedení Juventusu Turín, protože po dlouhých letech dominance a demolice soupeřů napříč ligou, na dva roky vyschla studna. Výkony a forma odešly a s němi i trofeje.

I v Champions League to nebylo ono. Dá se říci, že to byla tragédie. Výkony vůbec neodpovídaly jménu, jakým Juventus v Evropě je. I proto se musel udělat řez v kádru a k tomu i několik podpisů pro zlepšení kádru.

Nejvýraznější posilou z minulé seóny je nepochybně Dušan Vlahovič. Srbský striker, který přišel z Fiorentiny, měl nahradit Cristiana Ronalda, který odešel k United. Nejnovější posily jsou však také oborvskými hvězdami evropského fotbalu.

Do Juve přichází staronová posila Paul Pogba a křídelník Angel Di Maria. Útočné duo Vlahovič-Di Mária může být od nové sezóny postrachem všech defenziv v lize. Další posila by měla být na cestě a to konkrétně náhrada za De Ligta. Měl by to být jeden z dvojice Bremer a Koulibaly.

Dokáže se Juventus vzbudit a ukončit nadvládu milánského AC s Interem?

zdroj: Fabrizio Romano

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.