Šest zápasů a čtyři góly. Mihálik hlásí, že chce s Plzní zase bojovat o titul. Chceme od něj větší zápal, oponuje Bílek

Šest zápasů a čtyři góly. Mihálik hlásí, že chce s Plzní zase bojovat o titul. Chceme od něj větší zápal, oponuje Bílek

Pětadvacetiletý ofenzivní univerzál Ondřej Mihálik má za sebou na svůj věk poměrně pestrou kariéru, avšak jediné, co nechce, jsou další hostování.

Mihálik hostoval z Vlašimi v Jablonci, dále z nizozemského Alkmaaru v Plzni a poté z Viktorie v Českých Budějovicích. „Konkurence ve Viktorce je obrovská. Přišel jsem makat a bojovat o to, abych se v kádru pro příští sezonu udržel. Nezbývá než na každém tréninku dokazovat, že sem patřím. Jsem samozřejmě rád, že mi to tam v přípravě padá,“ sdělil pro sport.cz rodák z Jablonce.

„Stoprocentně bych rád zůstal v Plzni, zase s ní bojoval o titul. Ale je to jen na trenérech, jak se rozhodnou. Na mně je, abych pracoval a přesvědčil všechny, že na to mám,“ dodal Mihálik.

V přípravě ze šesti zápasů se trefil hned čtyřikrát. „Ondra v přípravných zápasech prokázal, že je produktivní. Potřebujeme od něj ale větší zápal. Fotbalista je dobrý, ale chceme po něm, aby se do hry víc vtáhnul, víc bojoval a dřel. Když tohle zlepší, bude platný,“ okomentoval jeho přístup kouč Bílek.

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.