Protože Rada postupně přechází na post trenéra brankářů, Dukla se dohodla se Spartou na Čtvrtečkovi

Protože Rada postupně přechází na post trenéra brankářů, Dukla se dohodla se Spartou na Čtvrtečkovi

Dukla o víkendu ve Slatiňanech rozdrtila Chrudim a novému šéfovi dejvické značky Petru Radovi udělali radost zejména střelci Hrubeš, Šebrle a Moulis, jenž rozvlnil síť hned dvakrát.

"V téhle fázi je důležité, že jsme vyhráli. Hráli jsme proti týmu ze stejné ligy, protočili jsme hráče, protože jsme ještě stále v určité zátěži. Byly tam samozřejmě nedostatky jak v první půli, tak i v druhé. To částečně pramení i z té únavy v přípravě. Pořád ale máme na čem pracovat, soupeř za stavu 0:0 dokázal pohrozit z rohových kopů. Myslím, že výsledek 4:0 je až moc, i když jsme měli ještě další dvě šance, soupeř ale také mohl skórovat. V téhle fázi přípravy nám zápas splnil to, co jsme chtěli. Všichni hráči se vystřídali, nikdo se nám nezranil, takže v neděli měli hráči zasloužené volno a jedeme dál. Jsme v polovině přípravy, teď máme ještě 3 ligové soupeře – Pardubice, Hradec a Teplice. Trochu nás pozlobilo hřiště, se kterým jsem nebyl spokojený a kvůli tomu nám nevyšly některé akce. Ale to penzum práce, které jsme odvedli, s tím jsem spokojený," nechal se slyšet známý trenérský odborník.

Na lavičce už byl v utkání k dispozici Jan Čtvrtečka, jehož si klub z Julisky vypůjčil ze Sparty na roční hostování.

"Post golmana byl jeden z těch, který nás trápil. Filip Rada postupně přechází na post trenéra brankářů a my jsme hledali hráče, který se popere o to, aby ho jako jedničku nahradil. Nakonec padlo rozhodnutí na Jana Čtvrtečku. Věřím, že brankář, který je ze Sparty a má nějaké zkušenosti i z první ligy, nám pomůže a místo na postu golmana zacelí," pronesl na webu fkdukla.cz sportovní ředitel Josef Jinoch.

Odchovanec letenského "S" v poslední době prošel Teplicemi, Vlašimí i Ružomberokem. "V posledních sezónách jsem nebyl tolik herně vytížený, na Dukle bych ale mohl dostat více prostoru. Zvažoval jsem i jiné varianty. Dukla je ale klub, který patří do první ligy a má výborné zázemí," vysvětlil svou volbu třiadvacetiletý strážce svatyně, jehož nový tým půjde opět do akce již uprostřed pracovního týdne proti východočeským votrokům.

Z první ligy mizící Nešpor zažil nejrychlejší upečení přestupu v kariéře. Kováč ho dokázal nalákat na jih Čech

Zdroj: fkdukla.cz